Titles you rated
Little ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0