Movies
Ratings
74
LucyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0