Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5