Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Good BoyRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 3.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
FlexxCopRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5