Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.5