Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0