Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0