Movies
Ratings
85
Late BlossomRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 5.0