Titles you rated
Fast FiveRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0