Titles you rated
Charlotte's WebRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0