Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.0