Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5