Movies
Ratings
322
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.5