Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 1.5
The WarriorRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0