Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 1.5
LiveRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The RainRated ★ 3.5
The RainRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 1.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.5
New GirlRated ★ 0.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0