Titles you rated
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0