Series
Ratings
12
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
MazinkaiserRated ★ 4.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
- Salyers SpecialRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0