Titles you rated
The MistRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5