Movies
Ratings
180
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Return to Never LandRated ★ 5.0