Movies
Ratings
119
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
U.S. MarshalsRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 4.0
TimecopRated ★ 2.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.0
The JackalRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0