Movies
Ratings
81
SilencedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0