Movies
Ratings
60
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0