Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5