Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0