Series
Ratings
92
Screening HumanityRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- SHOWTIME INFINITERated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0- LarvaRated ★ 4.5
LarvaRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 2.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Weekly IdolRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5