Movies
Ratings
100- Take OffRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
CrashRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0