Titles you rated
HouseRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0