Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0