Movies
Ratings
44
The Lego MovieRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
True GritRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0