Series
Ratings
40
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0