Titles you rated
Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0- SWAT PoliceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0