Movies
Ratings
90
If OnlyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5