Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ToysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 1.0
MoonRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0