Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0