Movies
Ratings
67
GravityRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0