Series
Ratings
141
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 4.0
The 3rd HospitalRated ★ 4.5
Queen InsooRated ★ 4.0- Moon HeeRated ★ 4.5
The Great MerchantRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 4.5
Winter BirdRated ★ 3.5
Queen of AhyunRated ★ 4.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0