Movies
Ratings
399
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 3.0