Series
Ratings
300
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0- Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 3.0