Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0