Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 1.0
TedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 2.0