Titles you rated
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5- One WinRated ★ 2.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Motel HellRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5