Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0