Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 1.5
Keeping RosyRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0