Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0