Movies
Ratings
34
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0