Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0