Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Against the IceRated ★ 4.0
Rise of the Warrior ApesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0