Series
Ratings
121
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5