Movies
Ratings
650
The SuspectRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 1.5