Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.5
Human LuwakRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
My Country: The New AgeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 4.5
TemptedRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0